Novinky

Přejeme našim váženým zákazníkům a přátelům hezké svátky a úspěšný rok 2019!!! Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na shledanou v roce Novém:-)

 

Kůzlečí maso

Více na tel. 721 886 736, pí. Rieserová

 

Školní výlety - info

Skupinám, školám a školkám můžeme nabídnout ještě několik málo volných termínů (ve třetím červnovém týdnu a v září - případně po dohodě)! Rádi Vám zašleme více podkladů..
 

Návštěvy farmy 

Velice oblíbené návštěvy farmy po předchozí domluvě od Velikonoc opět aktuální. Přijďte pobejt a užít si krásné a pohodové chvíle na farmě a mnohému se přiučit! Těšíme se na Vás!
 

Opravdu farmářský trh na farmě

Několikrát do roka se koná pro Vás - tak vážené a milé příznivce naší farmičky - trh farmářských a domácích výrobků přímo u nás na farmičce. Pokud se budete chtít zúčastnit příštího - napište nám, rádi Vám zašleme pozvánku.
 

Tvořivý den na farmě

Srdečně zveme všechny kreativní a učenlivé zájemce o tvoření z vlny alpačinek na další tvořivý den na farmě. Přijďte si k nám odpočinout, nasbírat energii, pohodu a vytvořit si krásné dárky pro Vás samé nebo pro své blízké. Samozřejmě si prohlédneme farmu se zvířátky a ochutnáte naše domácí dobroty:-). Bližší informace zašleme na přání obratem (Tel. 721 886 736, popřípadě přes kontaktní formulář). Děkujeme za pochopení, že je účast možná jen pro předem přihlášené. 
 
 

Originální výroba z vlny

Jedinečnost......úžasně teploučká a antialergická.....vlna z u nás chovaných alpak je prostě kouzelná, stejně jako originální výrobky z ní.....

Sdělte nám svá přání - na zakázku vlnu, ve Vámi vybrané barvě upředeme, výrobek Vaší volby rádi zhotovíme (vesty, svetry, polštáře, rukavice, ponožky - třeba jen na studené nožky do postele, čepice, náušnice, hračky ......předloh máme na výběr dostatek! 

Děkujeme za pochopení, že kapacita je množstvím vlny omezena.