Novinky

 

Adventní čas

Vám, našim milým a váženým přátelům a zákazníkům, patří velké díky za Vaši přízeň. Přejeme Vám kouzelný adventní čas, hezké a poklidné svátky konce roku a jen vše dobré do roku nadcházejícího! Těšíme se na viděnou v roce 2020!
 

Oslík Lupínek

Ano, rozrostli jsme se.... o oslíčka Lupínka.....
 
 

Kreativní odpoledne na farmě, v sobotu, 24.8. od 13h

Srdečně zveme všechny kreativní a učenlivé zájemce o tvoření z vlny našich alpačinek na další odpoledne plný kouzlení. Přijďte si k nám odpočinout, nabrat energii, pohodu a vytvořit si krásné dárky pro Vás samé nebo pro své blízké (panenky, relaxační míčky, náušnice-suché plstění, podsedák, podtácky a další z plstění za mokra....). Samozřejmě si prohlédneme farmu se zvířátky a ochutnáte naše domácí dobroty:-)! Těšit se můžete i na právě narozená alpačí miminka nebo neposedná kůzlátka.
Začínáme ve 13h a skončíme ca. v 17h. Cena 300.-/ účastník (při větším počtu zájemců ze stejné rodiny sleva!). Bližší informace a přihlášky na Tel. 721 886 736, popřípadě přes kontaktní formulář. Děkuji za pochopení, že počet míst je omezen a účast možná jen pro předem přihlášené. Již teď se na vás všechny jménem všech obyvatelů farmy moc těším!! Vaše Markét Rieserová s rodinou a zvířátky
 

Školní výlety - info

Skupinám, školám a školkám můžeme nabídnout bohatý program k výletům a rádi zašleme více podkladů mailem...prosím kontaktujte nás přes kontaktní formulář, děkujeme.
 

Návštěvy farmy 

Velice oblíbené návštěvy farmy po předchozí domluvě od Velikonoc opět aktuální. Přijďte pobejt a užít si krásné a pohodové chvíle na farmě a mnohému se přiučit! Těšíme se na Vás!
 

Opravdu farmářský trh na farmě

Několikrát do roka se koná pro Vás - tak vážené a milé příznivce naší farmičky - trh farmářských a domácích výrobků přímo u nás na farmičce. Pokud se budete chtít zúčastnit příštího - napište nám, rádi Vám zašleme pozvánku.
 
 

Originální výroba z vlny

Jedinečnost......úžasně teploučká a antialergická.....vlna z u nás chovaných alpak je prostě kouzelná, stejně jako originální výrobky z ní.....

Sdělte nám svá přání - na zakázku vlnu, ve Vámi vybrané barvě upředeme, výrobek Vaší volby rádi zhotovíme (vesty, svetry, polštáře, rukavice, ponožky - třeba jen na studené nožky do postele, čepice, náušnice, hračky ......předloh máme na výběr dostatek! 

Děkujeme za pochopení, že kapacita je množstvím vlny omezena.