Novinky

 

Školní výlety - info

Skupinám, školám a školkám můžeme nabídnout ještě několik málo volných termínů! Rádi Vám zašleme více podkladů... Těšíme se na Vás!
 

Návštěvy farmy 

Velice oblíbené návštěvy farmy po předchozí domluvě od Velikonoc opět aktuální. Přijďte pobejt a užít si krásné a pohodové chvíle na farmě a mnohému se přiučit! Těšíme se na Vás!
 

Opravdu farmářský trh na farmě

Několikrát do roka se koná pro Vás - tak vážené a milé příznivce naší farmičky - trh farmářských a domácích výrobků přímo u nás na farmičce. Pokud se budete chtít zúčastnit příštího - napište nám, rádi Vám zašleme pozvánku.
 

Tvořivý den na farmě

Srdečně zveme všechny kreativní a učenlivé zájemce o tvoření z vlny alpačinek na další tvořivý den na farmě. Přijďte si k nám odpočinout, nasbírat energii, pohodu a vytvořit si krásné dárky pro Vás samé nebo pro své blízké. Samozřejmě si prohlédneme farmu se zvířátky a ochutnáte naše domácí dobroty:-). Bližší informace zašleme na přání obratem (Tel. 721 886 736, popřípadě přes kontaktní formulář). Děkujeme za pochopení, že je účast možná jen pro předem přihlášené. 
 
 

Originální výroba z vlny

Jedinečnost......úžasně teploučká a antialergická.....vlna z u nás chovaných alpak je prostě kouzelná, stejně jako originální výrobky z ní.....

Sdělte nám svá přání - na zakázku vlnu, ve Vámi vybrané barvě upředeme, výrobek Vaší volby rádi zhotovíme (vesty, svetry, polštáře, rukavice, ponožky - třeba jen na studené nožky do postele, čepice, náušnice, hračky ......předloh máme na výběr dostatek! 

Děkujeme za pochopení, že kapacita je množstvím vlny omezena.