Kouzelný Adventní čas 

Přejeme všem přátelům, milým zákazníkům a příznivcům farmaření pohádkový čas a srdečně děkujeme za přízeň!


Návštěvy farmy 

Naše rodinná farma funguje celoročně (po předchozí rezervaci/domluvě na  tel.721 886 736 nebo přes kontaktní formulář) :-)
Nejen v tuto dobu je u nás veselo.... Návštěva v zimním období má své kouzlo - zvířátka jsou v huňatých kožíšcích skoro k nepoznání od léta! 
Těšíme se Vás na větrné hůrce přivítat!
  


Školní výlety - info

Skupinám, školám a školkám můžeme nabídnout bohatý program k výletům a rádi zašleme více podkladů mailem...prosím kontaktujte nás přes kontaktní formulář, děkujeme!
 

 

Kreativní dny

V teplejších obdobích se ve farmářském prostředí u nás na kopci konají tvořivá dopoledne či odpoledne, kde se naučíte pracovat s vlnou alpak u nás žijících. Přiblížíme vám techniku ručního plstění za sucha/mokra a domů si odnesete třeba relaxační míček, náušnice, náhrdelník, panenku, podsedák, prostírání a podobně...zkrátka vše vámi vykouzlené:-)!

Máte-li zájem být o datumech této akce informováni, napište na kontaktní formulář nebo se s námi spojte telefonicky na tel.721 886 736!

 
 

Originální výroba z vlny

Jedinečnost......úžasně teploučká a antialergická.....vlna z u nás chovaných alpak je prostě kouzelná, stejně jako originální výrobky z ní.....

Sdělte nám svá přání - na zakázku vlnu, ve Vámi vybrané barvě upředeme, výrobek Vaší volby rádi zhotovíme (vesty, svetry, polštáře, rukavice, ponožky - třeba jen na studené nožky do postele, čepice, náušnice, hračky ......předloh máme na výběr dostatek! 

Děkujeme za pochopení, že kapacita je množstvím vlny omezena.