Návštěva farmy

Pro rodiny, malé i větší skupiny, školky, školy, tábory a jednotlivce, kteří mají zájem být blíže přírodě a poznat chování zvířat v prostředí pro ně přirozeném, nabízíme návštěvu farmy, kterou je možné spojit i se zajímavým programem. Návštěvu i doprovodný program si užijete bez rozdílu věku, dospělí i děti.

Působivým zážitkem je setkání s alpakami. Tato důstojná, přátelská a magická zvířata okouzlí každého.....

Děti jistě potěší naše bílá ponička Airy, oslík Lupínek, kohoutci Josífek a Blanco, koťátka, kůzlátka, hladící kozičky nebo naši velcí švýcarští salašničtí psi. Přestože se jedná o velké psí plemeno, jsou všichni naši psi přátelští a zvyklí na děti. Rádi Vám ukážeme i jezevčí nory.

Návštěvu je možné obohatit dle předchozí dohody také grilováním, ochutnávkou kozího sýra nebo jiným individuálním programem. Můžete se u nás například naučit ručně podojit kozu, nebo česat vlnu na česačce a spřádat vlnu z alpaky  na tradičním dřevěném kolovrátku  (váš vlastnoruční výrobek si povezete domů).

V sezóně je možné návštěvu spojit se sběrem třešní, kterých na naší farmě roste řada druhů.

Všechna naše zvířata jsou plně socializovaná a zvyklá na kontakt jak s dospělými, tak i dětmi.

Individuální program a termíny návštěvy dle dohody. Návštěvy jsou zpoplatněny a trvají ca.1.5h. Vstupné 200.-/návštěvník (prohlídka farmy s výkladem, farmářské občerstvení, ukázka zpracování vlny na kolovrátku). Pro skupiny, školky, školy nabízíme i tzv. Projektové dny, bližší informace na vyžádání. Fungujeme celoročně!

Rezervace prosím provádějte telefonicky na čísle +420 721 886736, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Nechte se fascinovat naší farmou, těšíme se na vás!